Zestaw Flashlube


Zestaw Flashlube

Zestaw Flashlube Automatic Lubrication Kit to łatwy sposób na wprowadzenie do systemu paliwowego dodatku Flashlube Valve Saver Fluid, który umożliwia ochronę zaworów oraz chłodzenie, utrzymanie w czystości i smarowanie górnej części cylindrów. Zestaw zawiera wszystkie wymagane elementy umożliwiające łatwą instalację. Instalacji może dokonać specjalista montażu instalacji gazowej. Zestaw zawiera nawet GRATISOWĄ butelką płynu Flashlube Valve Saver o pojemności 500 ml. W Europie z zestawów tych korzystają tysiące osób, co sprawia, że zestaw Flashlube jest najlepiej sprzedającym się automatycznym zestawem do smarowania oraz ekologicznym dodatkiem zastępującym ołów w benzynie. Zestaw Flashlube Lubrication Kit jest tak niezawodny, że udzielamy na niego dziesięcioletniej gwarancji. Zestaw Flashlube Lubrication Kit może być instalowany we wszystkich pojazdach, w tym wózkach widłowych, maszynach rolniczych i przemysłowych zasilanych benzyna lub gazem LPG lub CNG. Zestaw może być używany wyłącznie z oryginalnym płynem Flashlube Valve Saver. Zastosowanie jakiegokolwiek innego produktu spowoduje zanieczyszczenie zestawu i unieważnienie gwarancji.

Charakterystyka

Łatwa instalacja, może być instalowany we wszystkich pojazdach, 500 ml płynu Flashlube Valve Saver gratis, 10 lat gwarancji, zdobywca nagrody Australian Science Award, na całym świecie zamontowano ponad 170,000 zestawów.

Korzyści

Niewielkie potrzeby konserwacyjne, ochrona silnika przez cały rok, łatwa instalacja w dowolnej marce lub modelu.

Płyn Flashlube Valve Saver jest skoncentrowanym dodatkiem zastępującym ołów, stworzonym z myślą o minimalizacji zużycia gniazd zaworów w pojazdach z silnikami benzynowymi oraz napędzanymi gazem LPG i CNG. Ta sprawdzona formuła zawiera również kombinacje dodatków, czyszczących wtryskiwacze paliwa i układy paliwowe oraz wpływających korzystnie na oszczędność paliwa i zmniejszenie emisji szkodliwych substancji. Płyn Flashlube Valve Saver można bezpiecznie stosować w pojazdach wyposażonych w katalizatory i czujniki tlenowe. Płyn Flashlube Valve Saver jest nieodzowny w pojazdach z silnikami benzynowymi oraz zasilanych gazem LPG i CNG; może być stosowany bezpośrednio za pomocą zestawu Flashlube Automatic Lubrication Kit. Oczyszcza i smaruje górną część cylindra tworząc warstwę ochronną pomiędzy zaworem a gniazdem zaworu, zapewniając chłodzenie zaworów i gniazd. Płyn Flashlube Valve Saver należy dodawać bezpośrednio do zbiornika paliwa przed zatankowaniem pojazdu w celu dobrego wymieszania, w stosunku 50 ml płynu na 50 litrów paliwa. Płyn może zostać również wprowadzony do silnika automatycznie za pomocą nagradzanego zestawu Flashlube Automatic Lubrication Kit, zapewniającego pewność funkcjonowania silników w pojazdach napędzanych benzyną lub gazem LPG i CNG.

Zastosowanie

Płyn Flashlube Valve Saver jest nieodzowny w pojazdach napędzanych benzyna oraz gazem LPG i CNG. Można go również stosować w silnikach dwu- lub czterosuwowych w motorach, kosiarkach spalinowych i silnikach zewnętrznych. (Należy stosować go z tradycyjnym paliwem/mieszanka paliwowo-olejową). Znakomite właściwości płynu Flashlube są widoczne również w tych zastosowaniach. Flashlube ułatwia uruchamianie silnika, utrzymuje w czystości świece zapłonowe oraz obszar komory spalania, chłodzi i smaruje je, co umożliwia dłuższa żywotność silnika i większą płynność pracy.

Charakterystyka:

Dostępny w opakowaniach o różnej pojemności: od 50 ml do 205 litrów, można stosować go bezpiecznie z katalizatorami i czujnikami tlenowymi, butelki o kształcie ułatwiającym nalewanie, pojemnik z miarka, pojemnik zabezpieczony zgrzewem, zestaw do instalacji LPG.

Korzyści:

Chroni zawory i gniazda zaworów, oczyszcza wtryskiwacze i układy paliwowe, wpływa korzystnie na oszczędność paliwa, zmniejsza emisje szkodliwych substancji, ekonomiczny w porównaniu z produktami konkurentów, wystarczy zaledwie 50 ml na 50 litrów paliwa.

Flashlube